| Power | 390W |
|---|---|
| Dimension | 1974*992*6mm |
| Efficiency | 19.90% |
| Life Span | 30 Years |
| Name | Solar Panels |
| Power | 540W |
|---|---|
| Dimension | 2285*1134*35mm |
| Power Tolerance | -0~+5% |
| Efficiency | 20.83% |
| Warranty | 25 Years Output Power Gurantee |
| Power | 275W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Life Span | 30 Years |
| Frame | Anodized Alaminum Alloy |
| Maximum Power At STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximum Power Voltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximum Power Current (lmp/V) | 9.55 |
| Transparent (%) | 25.5% |
| Working Temperature (℃) | -40~ +85 |
| Power | 350W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.9% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 330W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.90% |
| Life Span | 30 Years |
| Junction Box | IP 67 |
| Power | 345W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.67% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Rooftype | Tin Roof Solar System |
|---|---|
| Advantage | Easy Installation And Adjustable Design |
| Specifications | Normal And Accept Customize |
| OEM Service | Acceptable |
| Certification | GB, ISO, TUV, CE |
| Application | Building |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Material | Mono Or Poly |
| Life Span | 50 Years |
| Application | Building, Facade, Curtain Wall, Roof |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized Quantities |
| Material | Mono Or Poly Cells |
| Life Span | 50 Years |