| Power | 380W |
|---|---|
| Dimension | 1974*992*6mm |
| Efficiency | 19.40% |
| Life Span | 30 Years |
| Name | N Type Solar Panels |
| Power | 285W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.32% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 275W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 280W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.1% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 325W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.65% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 285W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.32% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 330W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.90% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 285W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.32% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 305W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.50% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 330W |
|---|---|
| Dimension | 1956*992*40mm |
| Efficiency | 16.9% |
| Life Span | 25 Years |
| Packaging Details | 25pcs/carton, 22cartons/40HQ,550pcs/40HQ |