| Material | Mono & Poly |
|---|---|
| Oem Order | Accept Customized |
| Size | As Per Your Requirements |
| Type | Bifacial PERC Mono Solar Panel |
| Application | Buildings, Fences, Green House |
| Application | Roof, Curtain Wall |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Solar Cell | A Grade Mono 156.75*156.75mm Cell |
|---|---|
| Type | Customized Solar Panel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% High Efficiency |
| Application | Roofs, Curtin Walls, Fences,Green Houses |
| Transparent | 5%-45% |
| Application | Roofs, Curtin Walls, Fences,Green Houses |
|---|---|
| Solar Cell | 158.75/166/182 Cells |
| Warranty | 30 Years |
| Number Of Cells | As Per Your Requirements |
| Transparent | 10%-40% |
| Solar Cell | A Grade Mono 156.75*156.75mm Cell |
|---|---|
| Type | Customized Solar Panel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% High Efficiencys |
| Application | Roofs, Curtin Walls, Fences,Green Houses |
| Transparent | 5%-45% |
| Application | Building, Facade, Curtain Wall, Roof |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized Quantities |
| Material | Mono Or Poly Cells |
| Life Span | 50 Years |
| Application | Roof, Curtain Wall |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Application | Roofs, Curtin Walls, Fences,Green Houses |
|---|---|
| Solar Cell | A Grade Mono 156.75*156.75mm Cell |
| Warranty | 30 Years |
| Number Of Cells | 54(6*9)pcs |
| Transparent | 23% |
| Warranty | 25 Years |
|---|---|
| Type | Solar Carport System |
| Product Name | Electric Car Charging System |
| Application | Solar System,power Generator . |
| Socket Standard | EU/AU/UK/US |
| Power | 200W |
|---|---|
| Dimension | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparent | 25% |
| Life Span | 50 Years |
| Material | Poly Cells Or Mono Cells |