| Maximum Power At STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximum Power Voltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximum Power Current (lmp/V) | 9.55 |
| Transparent (%) | 25.5% |
| Working Temperature (℃) | -40~ +85 |
| Maximum Power At STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximum Power Voltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximum Power Current (lmp/V) | 9.55 |
| Transparent (%) | 25.5% |
| Working Temperature (℃) | -40~ +85 |
| Maximum Power At STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximum Power Voltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximum Power Current (lmp/V) | 10.24 |
| Transparent (%) | 18.5 |
| Working Temperature (℃) | -40~ +85 |
| Power | 325W |
|---|---|
| Dimension | 1600mm*1036mm*5mm |
| Junction Box | IP 68 Rated |
| Application | Solar Panel System For Home |
| Cell Type | Mono Cells |
| Power | 230W |
|---|---|
| Dimension | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparent | 25% |
| Life Span | 50 Years |
| Packaging Details | wooden case |
| Power | 230W |
|---|---|
| Dimension | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparent | 25% |
| Life Span | 50 Years |
| Packaging Details | wooden case |
| Model | RXJJ-MDM270 Solar Panels |
|---|---|
| Type | Polycrystalline Module |
| Application | Solar Power Station,curtain Wall,sunroom,home Roof |
| Feature | Waterproof Thermal Insulation |
| Junction Box | IP68 Rated |
| Power | 495W |
|---|---|
| Dimension | 2094*1134*35mm |
| Power Tolerance | -0~+5% |
| Efficiency | 20.8% |
| Warranty | 25 Years Output Power Gurantee |
| Name | Solar PV Module |
|---|---|
| OEM | SUPPORT |
| Frame | Anodized Alaminum Alloy |
| Temperature | Test Condition:irradiance=(1+0.1BiFi)1000W/㎡,ambient Temperature=25℃,AM=1.5 |
| Packaging Details | standard packaging |
| Power | 380W |
|---|---|
| Dimension | 1974*992*6mm |
| Efficiency | 19.40% |
| Life Span | 30 Years |
| Name | N Type Solar Panels |