| Application | Building Roof Or Curtain Wall |
|---|---|
| Transparent | 32% |
| Number Of Cells | 48(6*8)Pcs |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Application | Home Commercial Solar System |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Application | Home Commercial Solar System |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Model | BIPV Solar Panels |
|---|---|
| Maximum Power At STC (Pm/Wp) | 105W |
| Maximum Power Voltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximum Power Current (lmp/V) | 9.55 |
| Transparent (%) | 22.5% |
| Cells | Mono Cells Or Poly Cells |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized Quantities |
| Size | As Per Your Requirements |
| Max. Power | 100W-400W |
| Application | Building |
|---|---|
| Number Of Cells | 72(6*12)pcs |
| Material | Mono Or Poly |
| Life Span | 50 Years |
| Type | Double Glass Solar Panel |
| Application | Building |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Material | Mono Or Poly |
| Life Span | 50 Years |
| Power | 80W |
|---|---|
| Dimension | 780*670*35mm |
| Cells | 36 Cells |
| Life Span | 25 Years |
| Name | Polycrystalline Framed Solar Panel |
| Application | Building, Facade, Curtain Wall |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized Quantities |
| Material | Mono Or Poly Cells |
| Life Span | 50 Years |
| Application | Building |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Material | Mono Or Poly |
| Life Span | 50 Years |