| Power | 10KW |
|---|---|
| Grid Mode | On-grid |
| Installation Place | Ground, Roof, Etc. Empty Places |
| Packaging Details | cartons/wooden cases |
| Delivery Time | 15 working days |
| Power | 15KW |
|---|---|
| Grid Mode | On-grid |
| Installation Place | Ground, Roof, Etc. Empty Places |
| Accessory Bag | 15KW Standard |
| Packaging Details | cartons/wooden cases |
| Power | 50KW |
|---|---|
| Grid Mode | On-grid |
| Installation Place | Ground, Roof, Etc. Empty Places |
| Packaging Details | cartons/wooden cases |
| Delivery Time | 15 working days |
| Power | 60KW |
|---|---|
| Grid Mode | On-grid |
| Installation Place | Ground, Roof, Etc. Empty Places |
| PV Mounting | C-type Steel |
| Packaging Details | cartons/wooden cases |
| Power | 90KW |
|---|---|
| Grid Mode | On-grid |
| Installation Place | Ground, Roof, Etc. Empty Places |
| Brand | Rixin |
| Packaging Details | cartons/wooden cases |
| Power | 325W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.65% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 275W |
|---|---|
| Dimension | 1650*992*35mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Life Span | 25 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 26cartons/40HQ,780pcs/40HQ |
| Power | 20KW |
|---|---|
| Grid Mode | On-grid |
| Installation Place | Ground, Roof, Etc. Empty Places |
| Packaging Details | cartons/wooden cases |
| Delivery Time | 15 working days |
| Material | Mono Crystalline Silicon |
|---|---|
| Type | Building Integrated Photovaltic |
| Connector | MC4/MC4 Compatible |
| Solar Cell | A Grade Mono 158.75*158.75mm Cell |
| Oem Order | Accept Customized |
| Power | 30KW |
|---|---|
| Grid Mode | On-grid |
| Installation Place | Ground, Roof, Etc. Empty Places |
| Packaging Details | cartons/wooden cases |
| Delivery Time | 15 working days |