| Power | 5KW 10KW 20KW 30KW |
|---|---|
| Grid Mode | On-grid |
| Installation Place | Ground, Roof, Etc. Empty Places |
| Certificated | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Packaging Details | cartons/wooden cases |
| Power | 320W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.4% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 320W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.4% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 285W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.3% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 280W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.1% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 300W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.20% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 65W |
|---|---|
| Dimension | 635*670*35mm |
| Cells | 36cells |
| Life Span | 25 Years |
| Packaging Details | cartons/wooden cases |
| Power | 345W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.67% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 350W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.9% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 270W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.42% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |