| Power | 200W 215W |
|---|---|
| Grid Mode | ON-grid Solar System |
| Certificated | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Transparent (%) | 22% |
| Fault Structure (mm) | 3.2mm Tempered Glass+0.5EVA+bifacial Mono Cells+0.5EVA+3.2mm Tempered Glass |
| Power | 200W |
|---|---|
| Dimension | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparent | 25% |
| Life Span | 50 Years |
| Packaging Details | wooden case |
| Power | 200W |
|---|---|
| Dimension | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparent | 25% |
| Life Span | 50 Years |
| Packaging Details | wooden case |
| Power | 200W |
|---|---|
| Dimension | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparent | 25% |
| Life Span | 50 Years |
| Packaging Details | wooden case |
| Power | 230W |
|---|---|
| Dimension | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparent | 25% |
| Life Span | 50 Years |
| Packaging Details | wooden case |
| Power | 230W |
|---|---|
| Dimension | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparent | 25% |
| Life Span | 50 Years |
| Packaging Details | wooden case |
| Power | 100W 105W |
|---|---|
| Grid Mode | On-grid Solar System |
| Installation Place | Commercial, Home, Solar Home System, Solar System Solar Street Light, Solar Panel System |
| Brand | Rixin |
| Battery | 12V 250Ah*2 |
| Power | 80W |
|---|---|
| Dimension | 1300mm*1100mm*7.8mm |
| Wp Peak Power Output (W) | 80Wp |
| Module Weight(kg) | 27KG |
| Working Temperature | -40-85℃ |
| Power | 470W |
|---|---|
| Dimension | 2075mm*1260mm*31mm |
| Cell Arrangements | 2*84(6*7*2) |
| Life Span | 50 Years |
| Application | Building Roof Or Curtain Wall |
| Power | 105 |
|---|---|
| Dimension | 952mm*742mm |
| Applications | Building Roof Or Curtain Wall |
| Life Span | 50 Years |
| Front Cover | 3.2mm Tempered Glass High Transmission |