| Power | 235W |
|---|---|
| Dimension | 1360mm*992mm*5mm |
| Cell Arrangements | 6*8*2 |
| Life Span | 50 Years |
| Supply Type | OEM Service |
| Power | 200W |
|---|---|
| Dimension | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparent | 25% |
| Life Span | 50 Years |
| Material | Poly Cells |
| Power | 325W |
|---|---|
| Dimension | 1600mm*1036mm*5mm |
| Junction Box | IP 68 Rated |
| Application | Solar Panel System For Home |
| Cell Type | Mono Cells |
| Power | 540W |
|---|---|
| Dimension | 2285*1134*35mm |
| Power Tolerance | -0~+5% |
| Efficiency | 20.83% |
| Warranty | 25 Years Output Power Gurantee |
| Warranty | 25 Years Output Power Guarantee |
|---|---|
| Product Name | Photovoltaic Solar Panels |
| Number Of Cells | 48pcs |
| Application | Commercial/Industrial/Home/Solar System |
| Cable | 900mm |
| Warranty | 25 Years |
|---|---|
| Type | Solar Carport System |
| Product Name | Electric Car Charging System |
| Application | Solar System,power Generator . |
| Socket Standard | EU/AU/UK/US |
| Power | 470W |
|---|---|
| Dimension | 1990mm*1360mm*31mm |
| Cell Arrangements | 2*96(6*8*2) |
| Life Span | 50 Years |
| Supply Type | OEM Service |
| Power | 250W |
|---|---|
| Dimension | 1260mm*1036mm*5mm |
| Cell Arrangements | 84(6*7*2) |
| Life Span | 50 Years |
| Supply Type | OEM Service |
| Warranty | 25 Years Output Power Guarantee |
|---|---|
| Product Name | Photovoltaic Solar Cell Panels |
| Solar Cell | Mono Crystalline |
| Number Of Cells | 60pcs |
| Application | Commercial/Industrial/Home/Solar System |
| Warranty | 25 Years Output Power Guarantee |
|---|---|
| Product Name | Photovoltaic Solar Cell Panels |
| Solar Cell | Mono Crystalline |
| Number Of Cells | 48pcs |
| Application | Commercial/Industrial/Home/Solar System |