| Material | Mono Crystalline Silicon |
|---|---|
| Type | Building Integrated Photovaltic |
| Connector | MC4/MC4 Compatible |
| Solar Cell | A Grade Mono 158.75*158.75mm Cell |
| Oem Order | Accept Customized |
| Cells | Mono Cells Or Poly Cells |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized Quantities |
| Size | As Per Your Requirements |
| Max. Power | 100W-400W |
| Application | Car Parking Shed |
|---|---|
| Transparent | 5-45% |
| Number Of Cells | As Per Your Requirements |
| Frame | Anodized Aluminium Alloy |
| Power | 100-500W |
| Material | Mono Or Poly |
|---|---|
| Power | Customized |
| Number Of Cells | 60(6*10)pcs |
| Type | Double Glass Solar Panel |
| Life Span | 50 Years |
| Material | Mono Or Poly |
|---|---|
| Power | Customized |
| Number Of Cells | 60(6*10)pcs |
| Type | Double Glass Solar Panel |
| Life Span | 50 Years |
| Power | Customized |
|---|---|
| Transparent | High Tranparent |
| Life Span | 50 Years |
| Number Of Cells | 72(6*12)pcs |
| Material | Monocrystalline |
| Lifespan | 50 Years |
|---|---|
| Type | Double Glass Solar Panel |
| Connector | MC4/MC4 Compatible |
| Application | Solar Panel System For Home |
| Front Cover | High Transmission Low Iron Tempered Glass |
| Application | Building |
|---|---|
| Number Of Cells | 72(6*12)pcs |
| Material | Mono Or Poly |
| Life Span | 50 Years |
| Type | Double Glass Solar Panel |
| Application | Roofs, Curtin Walls, Fences,Green Houses |
|---|---|
| Solar Cell | 158.75/166/182 Cells |
| Warranty | 30 Years |
| Number Of Cells | As Per Your Requirements |
| Transparent | 10%-40% |
| Application | Building |
|---|---|
| Number Of Cells | 72(6*12)pcs |
| Material | Mono Or Poly |
| Life Span | 50 Years |
| Type | Double Glass Solar Panel |