| Application | Building, Facade, Curtain Wall, Roof |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized Quantities |
| Material | Mono Or Poly Cells |
| Life Span | 50 Years |
| Application | Roof, Curtain Wall |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Application | Home Commercial Solar System |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Application | Home Commercial Solar System |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Power | 230W/360W/400W/450W/Customized |
|---|---|
| Dimension | 1500*1060*28mm |
| Transparent | 5-45% |
| Power Waranty | 30 Years |
| Construction | Double Glass |
| Application | Roof, Curtain Wall |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Application | Roof, Curtain Wall, Green House |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Application | Building |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Material | Mono Or Poly |
| Life Span | 50 Years |
| Application | Building Roof Or Curtain Wall |
|---|---|
| Transparent | 5-45% |
| Number Of Cells | As Per Your Requirements |
| Oem Order | Accept OEM Service |
| Power | 100-500W |
| Application | Building |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Material | Mono Or Poly |
| Life Span | 50 Years |