| Power | 365W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.70% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 345W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.67% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 355W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.20% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 335W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.20% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 285W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.3% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 305W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.50% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 270W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.42% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 305W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.50% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 285W |
|---|---|
| Dimension | 1650*992*35mm |
| Efficiency | 17.32% |
| Life Span | 25 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 26cartons/40HQ,780pcs/40HQ |
| Power | 320W |
|---|---|
| Dimension | 1956*992*40mm |
| Efficiency | 16.40% |
| Life Span | 25 Years |
| Packaging Details | 25pcs/carton, 22cartons/40HQ,550pcs/40HQ |