| Product Name | BIPV Solar Panels |
|---|---|
| Maximum Power Voltage(Vmp/V) | 29.3 |
| Max. Power | 325W |
| Module Efficient(%) | 19.0 |
| Module Working Temperature Range (℃) | 45±2℃ |
| Product Name | Polycrystalline Silicon Laminated Glass Module |
|---|---|
| Module Efficiency ηc(%) | 13.6 |
| Maximum Power (Pm/Wp) | 210 |
| Power Tolerance (%) | ±5 |
| Maximum Power Voltage (Vmp/V) | 24.78 |
| Model | Photovoltaic Solar Cell Panels,Portable Roof Mounted PV Module Solar Panels For Home System Use |
|---|---|
| Product Name | Polycrystalline Solar Panel |
| Installation Site | Roof Or Ground Solar Panels,Open Ground And Flat Roof |
| Efficient(%) | 16.5 |
| Module Dimension (L*W*H)(mm) | 2015*996*35 |
| Material | Monocrystalline Silicon |
|---|---|
| Warranty | 25 Years Output Power Guarantee |
| Junction Box | IP67/68 Rated |
| Product Name | Double Glass Solar Panel,Monocrystalline Solar Panel,double Glass Pv Modules,transparent Solar Panel/china Solar Panel/solar Module |
| Frame | Aluminum Alloy |
| Power | 320W |
|---|---|
| Dimension | 1600mm*1036mm*5mm |
| Junction Box | ≥ IP67 |
| Application | Solar Panel System For Home, Greenhouse, Rooftops |
| Cell Type | Mono Cells |
| Load Power (w) | 50kw,on Grid Solar System |
|---|---|
| Application | Home,Commercial,Industrial,Residential/Commercial,Residential |
| Work Time (h) | 24 Hours |
| Output Voltage (v) | 110/120/220/230V |
| Solar Power (w) | 10KW,on Grid Solar System 5000 W |
| Maximum Power At STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximum Power Voltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximum Power Current (lmp/V) | 10.24 |
| Transparent (%) | 22% |
| Working Temperature (℃) | -40~ +85 |
| Maximum Power At STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximum Power Voltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximum Power Current (lmp/V) | 10.24 |
| Transparent (%) | 22 |
| Working Temperature (℃) | -40~ +85 |
| Maximum Power At STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximum Power Voltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximum Power Current (lmp/V) | 9.55 |
| Transparent (%) | 25.5 |
| Working Temperature (℃) | -40~ +85 |
| Maximum Power At STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximum Power Voltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximum Power Current (lmp/V) | 10.24 |
| Transparent (%) | 22 |
| Working Temperature (℃) | -40~ +85 |