| Height | 2.5m~4m |
|---|---|
| Power(each Parking) | Abt. 3.0KWp(3.5m*5.2m) |
| Direction | Horizontal/vertical |
| Charging Post | AC 16A/32A; DC 0~750V |
| Certification | CE ISO9001, CE/ FCC/ROHS |
| Product Name | Dual Car Charger With Digital Display |
|---|---|
| Height | 2.5m~4m |
| Direction | Horizontal/vertical |
| Charging Post | AC 16A/32A; DC 0~750V |
| Power(each Parking) | Abt. 3.0KWp(3.5m*5.2m) |
| Power(each Parking) | Abt. 124.74KWp |
|---|---|
| Height | 2.5m~4m |
| Charging Post | AC 16A/32A; DC 0~750V |
| Direction | Horizontal/vertical |
| Product Name | Solar Car Charging Station |
| Material | Galvanized Steel |
|---|---|
| Feature | Simple And Cost-effective Installation |
| Mount Directions | Vertical,horizontal |
| Installation Site | Open Site |
| Certification | GB, ISO, TUV, CE |
| Name | Adjustable Pole Racking Solar Pv Ground Mounting System |
|---|---|
| Material | High Precision Anti Corrision Light Steel |
| Advantages | High Strength And Strong Load-carrying Capacity |
| Certification | GB, ISO, TUV, CE |
| Origin | Wuhan, China |
| Advantages | Strong Load-carrying Capacity |
|---|---|
| Certification | GB, ISO, TUV, CE |
| Origin | Wuhan, China |
| Mount Directions | Vertical Or Horizontal |
| Warranty | Year Linear Power Warranty |
| Power | 100w 200w 550w |
|---|---|
| Module Weight(kg) | 27KG |
| Working Temperature | -40-85℃ |
| Certification | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Color | Red |
| Power | 10KW /20KW/ 30KW /50KW/ 100KW |
|---|---|
| System Type | Grid Tie System |
| Installation Place | Ground, Roof, Etc. Empty Places |
| Output Frequency | 50/60HZ, 50HZ / 60HZ |
| Installlation Manual | Yes |
| Power | 125W |
|---|---|
| Dimension | 1210*670*35mm |
| Number Of Cells | 36(4x9)cells |
| Life Span | 25 Years |
| Weight | 8.92kgs |
| Material | Mono Solar Cell |
|---|---|
| Service Life | 30 Years |
| Color | Alluminum, Silver Or Nature |
| Mounting Angle | Parallel To The Roof |
| Certification | GB, ISO, TUV, CE |