| Material | Mono Crystalline Silicon |
|---|---|
| Type | Customized Solar Panel |
| Connector | MC4/MC4 Compatible |
| Max. Power | 350W For BIPV Solar Panel |
| Solar Cell | A Grade Mono 156.75*156.75mm Cell |
| Material | Mono & Poly |
|---|---|
| Oem Order | Accept Customized |
| Max. Power | 350W For BIPV Solar Panel |
| Type | Bifacial PERC Mono Solar Panel |
| Application | Buildings, Fences, Green House |
| Number Of Cells | 72(6*12)pcs |
|---|---|
| Material | Polycrystalline Silicon |
| Life Span | 50 Years |
| Type | Customized Solar Panel |
| Solar Cell | A Grade Mono 156.75*156.75mm Cell |
| Number Of Cells | 72(6*12)pcs |
|---|---|
| Material | Polycrystalline Silicon |
| Life Span | 50 Years |
| Type | Customized Solar Panel |
| Solar Cell | A Grade Mono 156.75*156.75mm Cell |
| Power | Customized |
|---|---|
| Transparent | 40 % |
| Life Span | 50 Years |
| Dimension | TBA |
| Material | Monocrystalline |
| Max. Power | 350W For Bipv Solar Panel |
|---|---|
| Transparent | 5 % - 50% |
| Life Span | 50 Years |
| Dimension | As Per Your Requirements |
| Material | Monocrystalline And Polycrystalline Silicon |
| Application | Home Commercial Solar System |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Application | Building |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Material | Mono Or Poly |
| Life Span | 50 Years |
| Application | Home Commercial Solar System |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Oem Order | Accept Customized |
| Frame | Customized |
| Application | Building |
|---|---|
| Transparent | 10%-40% |
| Number Of Cells | Customized |
| Material | Mono Or Poly |
| Life Span | 50 Years |