| Power | 365W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.70% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 305W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.50% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 365W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.70% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 300W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.20% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 305W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.50% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Material | Monocrystalline Silicon |
|---|---|
| Warranty | 25 Years Output Power Guarantee |
| Junction Box | IP67/68 Rated |
| Product Name | Double Glass Solar Panel,Monocrystalline Solar Panel,double Glass Pv Modules,transparent Solar Panel/china Solar Panel/solar Module |
| Frame | Aluminum Alloy |
| Material | Monocrystalline Silicon |
|---|---|
| Warranty | 25 Years Output Power Guarantee |
| Junction Box | IP67/68 Rated |
| Type | Double Glass Solar Panel,Standard Solar Panel,144cell Solar Panel |
| Product Name | Double Glass Solar Panel,Monocrystalline Solar Panel,double Glass Pv Modules,transparent Solar Panel/china Solar Panel/solar Module |
| Module No. | DBP400 Solar Panel |
|---|---|
| Solar Power (w) | 10kw Solar System,on Grid Solar System 5000w |
| Application | Home,Commercial,Industrial,Residential/Commercial,Residential |
| Load Power (w) | 10kw,on Grid Solar System 10000w |
| Inverter | BluE-10KT |
| Power | 540W |
|---|---|
| Dimension | 2285*1134*35mm |
| Power Tolerance | -0~+5% |
| Efficiency | 20.83% |
| Warranty | 25 Years Output Power Gurantee |
| Power | 450 Watts |
|---|---|
| Dimension | 2094*1038*35mm |
| Efficiency | 20.7% |
| Color | Black |
| Name | 450 Watts Double Glassl Crystalline PV Modules |