| Power | 355W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.20% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 365W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.70% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 300W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.20% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 295W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.90% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 300W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.20% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 305W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.50% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 305W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.50% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 360W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 18.40% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Name | 540w Solar Panel |
|---|---|
| Maximum Power(Pm/Wp) | 540v |
| Maximum Power Voltage(Vmp/V) | 42.09 |
| Maximum Power Current(lmp/V) | 12.83 |
| Module Efficient(%) | 20.83 |
| Power | 470W |
|---|---|
| Dimension | 1990mm*1360mm*31mm |
| Cell Arrangements | 2*96(6*8*2) |
| Life Span | 50 Years |
| Supply Type | OEM Service |