| Product Name | Mono Bifacial Solar Module |
|---|---|
| Warranty | 25 Years Output Power Guarantee |
| Frame | Anodized Aluminium Alloy |
| Number Of Cells | 144pcs |
| Type | Standard Solar Panel,module Solar Panel |
| Warranty | 25 Years |
|---|---|
| Junction Box | IP 68 Rated |
| Connector | MC4 Compatible Connector |
| Installation Site | Roof Or Ground Solar Panels,Open Ground And Flat Roof |
| Module Efficient(%) | 21.29% |
| Warranty | 25 Years |
|---|---|
| Junction Box | IP 68 Rated |
| Connector | MC4 Compatible Connector |
| Installation Site | Roof Or Ground Solar Panels,Open Ground And Flat Roof |
| Module Efficient(%) | 21.29% |
| Power | 445W |
|---|---|
| Dimension | 2094*1038*35mm |
| Efficiency | 20.5% |
| Life Span | 30 Years |
| Name | 445 Watts Half - Cut Bifacial Monocrystalline Modules |
| Product Name | BIPV Solar Panels |
|---|---|
| Maximum Power At STC (Pm/Wp) | 105W |
| Maximum Power Voltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximum Power Current (lmp/V) | 9.55 |
| Transparent (%) | 22.5% |
| Name | 540w Solar Panel |
|---|---|
| Maximum Power(Pm/Wp) | 540v |
| Maximum Power Voltage(Vmp/V) | 42.09 |
| Maximum Power Current(lmp/V) | 12.83 |
| Module Efficient(%) | 20.83 |
| Product Name | Mono Solar Panels |
|---|---|
| Warranty | 25 Years Output Power Guarantee |
| Junction Box | IP65 Waterproof |
| Connector | MC4 Compatible Connector |
| Frame | Anodized Aluminium Alloy/Black |
| Product Name | Mono Solar Panels |
|---|---|
| Warranty | 25 Years Output Power Guarantee |
| Junction Box | IP65 Waterproof |
| Connector | MC4 Compatible Connector |
| Frame | Anodized Aluminium Alloy/Black |
| Product Name | BIPV Solar Panels |
|---|---|
| Maximum Power Voltage(Vmp/V) | 29.3 |
| Max. Power | 325W |
| Module Efficient(%) | 19.0 |
| Module Working Temperature Range (℃) | 45±2℃ |
| Product Name | Mono Solar Panels |
|---|---|
| Warranty | 25 Years Output Power Guarantee |
| Junction Box | IP65 Waterproof |
| Connector | MC4 Compatible Connector |
| Frame | Anodized Aluminium Alloy/Black |