| Power | 330W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.90% |
| Life Span | 30 Years |
| Junction Box | IP 67 |
| Name | Monocrystalline PV Module |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.63% |
| Life Span | 30 Years |
| Power | 290W |
| Power | 280W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.0% |
| Life Span | 30 Years |
| Name | Monocrystalline PV Module |
| Power | 345W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.67% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 350W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.9% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Feature | Long Lifetime And Low Cost |
|---|---|
| Certification | GB, ISO, TUV, CE |
| Origin | Wuhan, China |
| Mount Directions | Vertical Or Horizontal |
| Product Name | Solar Panel |
| Certification | GB, ISO, TUV, CE |
|---|---|
| Origin | Wuhan, China |
| Mount Directions | Vertical Or Horizontal |
| Name | Solar Panel |
| Warranty | 30 Years Old |
| Power | 325W |
|---|---|
| Dimension | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.65% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Power | 285W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.32% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Power | 275W |
|---|---|
| Dimension | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Life Span | 30 Years |
| Packaging Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |